8
Napisz poniżej autorowi, że życzysz mu, aby strzała w kolano pokrzyżowała jego publicystyczną karierę. Albo w inny sposób skomentuj tekst:
(musisz być zalogowany/a)

najnowsze najstarsze najlepsze
Łoś
NPC

Dobre, świetnie się sprawdziło jako przerwy w pracy :D
Pełna wersja podoba mi się bardziej, niż pierwsze podejście. Ale dzięki temu ile razy wtedy zginąłem udało mi się przeżyć wojownikiem bez wczytywania!

CzareK
TK

Mogę tylko obiecać, że staraliśmy się (głównie Andrzej, bo to on jest autorem rdzenia scenariusza), aby każda klasa dodawała coś od siebie do całej historii. Typu grając wojem dowiadujesz się jakichś szczegółów, które może uzupełnić wiedza zdobyta podczas ścieżki maga etc.
Nie jest to nic kluczowego, ale według mnie mile urozmaica świat ;]

Łoś
NPC

A to prawda, pewne wydarzenia ze ścieżki barda nabierają więcej dodatkowych smaczków dzięki perspektywie wojownika. Jest trochę smaczków :)

DonHuberto
TK

Czy słyszeliście, że jeśli 173 razy przejdzie się przygodę, w odpowiedniej kolejności i z odpowiednimi zakończeniami, to przed widzem otwierają się trzy nowe klasy startowe do wyboru, a to oznacza całą nową linię fabularną?!

To faktycznie działa! Od wczoraj nie mogę się oderwać od JuTuba! Zagranie filozofem i stanięcie na czele marksistowskiego powstania całej służby zamku Gralton było kapitalnym pomysłem! ;]

Woj
NPC

Bardzo fajne, choć pierwsze podejście skończyło się u mnie szybkim zgonem…. ;)

Jeśli będziecie robić podobne projekty w przyszłości – myśleliście, by przyjąć dla “gracza” perspektywę pierwszoosobową? IMHO byłaby lepsza immersja, choć i tak jest ok.

Xelos
TK

Myśleliśmy, Wojtku, nad różnymi koncepcjami. Włączając tę, o której piszesz. Tak że sądzę, że na tym nie poprzestaniemy. :) A którą ścieżką podążyłeś przy pierwszym podejściu? Barda? :D

DonHuberto
TK

Tylko bez spojlerów proszę!

CzareK
TK

Główny powód, dla którego odrzuciliśmy perspektywę pierwszoosobową, to problematyczne cięcia. Przyjmując widok tylko na MGa, mielibyśmy w zasadzie jedno, długie ujęcie bez cięć. To po pierwsze byłoby dość monotonne/statyczne, a po drugie mocno komplikowałoby filmowanie oraz sam montaż – każda scena musiałaby być nagrana od razu w całości bez żadnych przerw/wpadek.